Верифицированный профиль
5
Лет опыта
31
Верифицированная рекомендация
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
21
Эксклюзивных объектов
4
Рекламная активность
3316
Последний визит на сайт
сегодня
Надійність, професіоналізм та індивідуальний підхід – ось що я гарантую своїм клієнтам.

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • Контракт- Нерухомість
    165 000 $
    1 071 $/м²

    Сумская ул., 59

    многофункциональное помещение
    154 м²
    1931 год постройки
    2 дня назад
    Код об’єкта 23652 Ексклюзив! Продаж комерційного приміщення в центрі Харкова вул. Сумська, 59 | Бутикова зона Пропонується стильне комерційне приміщення 154 м² у самому серці міста, на престижній частині Сумської поруч із Палацом одруження та бутиковою лінією. Приміщення з дизайнерським ремонтом, має окремий вхід, вітрину та можливість розміщення великої вивіски. Головна перевага Приміщення розділене на дві автономні частини — ідеально для власного бізнесу + здачі другої частини в оренду. Планування 1. Ліва частина: просторий зал, санвузол з міні-кухнею, підсобне приміщення. 2. Права частина: два зали, санвузол, підсобне приміщення. Технічні характеристики: - потужність електрики — 20...
    Риелтор
  • Контракт- Нерухомість
    150 000 $
    1 875 $/м²

    Науки просп. (Ленина), 19

    многофункциональное помещение
    80 м²
    2 дня назад
    Продаж комерційного приміщення на проспекті Науки — червона лінія, центр Харкова! Пропонується до продажу стильне та функціональне приміщення у самому серці міста. Локація — проспект Науки, червона лінія, високий пішохідний і транспортний трафік! Підійде під будь-який бізнес: - салон краси - аптеку - відділення банку - магазин, шоурум чи офіс. У приміщенні виконано якісний євроремонт, встановлені дорогі меблі, все продумано для комфорту та презентабельності. Це ідеальний варіант для тих, хто цінує престижне місце, готовий дизайн та швидкий старт бізнесу. Дзвоніть прямо зараз та домовляйтеся про перегляд!
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.